Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Skóciába utazok majd heteken...

Skóciába utazok majd heteken belül. Először fogok repülni. Mit lehet fel vinni kézi poggyászban a gépre, és mit lehet tenni a bőröndbe? Illetve a kézi poggyász hány kilós lehet, meg a bőrönd?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom sokkoló lesz, de mi lenne ha elolvasnád, amit a légitársaságod ír?
2020. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Annyit tudok hogy semmilyen folyadék nem lehet a kézi poggyászban, nekem benne maradtak a sampon tusfürdő meg ilyenek és mindet elvették tőlem, hogy hány kilós azt nézd meg a légitársaság oldalán.
2020. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Miért nem nézed meg a repülőjárat honlapján? Le van írva feketén- fehéren.

De ha erre lusta vagy akkor miért nem olvasod el az 1 millió ugyanilyen kérdés válaszait.

Ne legyünk már ennyire luták vagy életképtelenek.

2020. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Csatlakozva az előttem szólókhoz: ha valaki ennyire életképtelen, az ne repüljön!


Nem igaz, hogy hamarabb megtalálja a GYK-et, mint a légitársaság honlapját!


GRRRRRR

2020. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

4-es

miért életképtelen valaki, ha itt rákérdez.


én is félek az első repülésemtől.

Én is elolvastam a komplett tájékoztatót.

ÉS?

nyilván szeretném oylan emberek tapasztalatait is olvasni akik repültek már a valóságban is, és le tudják írni hogyan történt, nem pedig egy szabványszöveg az egész.

2020. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös: akkor most valaki sorolja fel az összes légitársaság minden kézipoggyász-szabályzatát...? Azt se írta le, hogy milyen járattal fog repülni...

Nem akarod megérteni, hogy egy szimpla g. kereséssel több infót megkap, mint ha itt Gipsz Jakab vagy Mószer Aranka leír neki valami hülyeséget...????


(mint ahogy tegnapelőtti kérdezőnél, simán odaírta valaki az Ipolyt, mint Duna jobbparti mellékfolyóját... na ilyen válaszokkal sokra megy a kérdező)

2020. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!