Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Felvihetem ezeket a dolgokat...

Felvihetem ezeket a dolgokat a repülőre a bőröndben ( feladandó poggyász)?

Figyelt kérdés

Malévval utazok, fontos lenne vinnem magammal hajszárítót, esetleg hajvasalót. A kézipoggyászba már nem férne, abban lesz a notebook, fényképező, 1-2 könyv... Több embertől úgy hallottam, hogy ők vittek és nem szóltak ezért nekik. Azonban ők nem Malévval utaztak... Kérdésem tehát főleg azokhoz szól akiknek Malévos tapasztalatuk van!


A Malév következőt írja honlapján:


"A feladott poggyász nem tartalmazhat..... számítógépet, videokamerát, fényképezőgépet, mobiltelefont, más elektronikus készüléket, hangszert, műszaki cikket, illetve ezek tartozékait..."


2010. júl. 26. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért írják ki,hogy ne tegyél műszaki cikkeket a bőröndbe mert nem vállalnak érte felelősséget lopás,esetleg sérülés miatt..De hajvasalót,hajszárítót nyugodtan bele teheted a bőröndbe.Jó tanács: Tekerd be egy pólóba vagy nadrágba,és tedd a ruhák közé.Így megvéded a sérülésektől..

UI: Utaztam többször Malévval és hajszárítót mindig vittem magammal..

jó utazást

2010. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, feladhatod ezeket nyugodtan.

Mondjuk hajszárító a legtöbb szállodában van, azt nem érdemes cipelni...

2010. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2010. júl. 28. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem légitársaság-függő a dolog, mivel a poggyászok ellenőrzését a Budapest Airport végzi minden esetben.

A feladott poggyász pedig tartalmazhatja az általad felsorolt tárgyakat. Hajszárítót, hajvasalót nagyon sokan tesznek a feladottba. Van, aki még laptopot is.

2012. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!