Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülőn kézipoggyászként ugye...

Repülőn kézipoggyászként ugye felvihetem a gurulós bőröndöt, ha a mérete rendben van, max a kereke miatt 1-2 cm-el hosszabb? (Wizzair)

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 14:49
 1/5 anonim válasza:
51%
nem tom de én is azzal megyek:))
2010. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a méret a határon belül van akkor simán. ezért vannak azok a kis gurulós bőröndök, a stewardesek is abban viszik a cuccukat fel.
2010. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a reptereken van egy mérö amibe bele teheted megnézni hogy nem túl nagy-e.
2010. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

De a kérdező világosan megmondta, hogy a kereke kilóg.

Ettől függetlenül még nem láttam senkit akit 1-2 cm miatt visszaküldtek volna, általában meg sem mérik, csak szemmel.

2010. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még a magyar reptereken talán,nekem elnézték, de pl visszafelé egy ismerősöm 70eut fizetett plusz két kg-ért,ami nem is a kézi volt, hanem a bőrönd. Inkább ne kockáztass, most amúgy is szigorítottak sokat, itthon is, két napja repültem, úgyhogy friss info. Visszaküldeni nem fognak,csak megkopasztani, nem is kicsit. Nyilván ha csak egy eu lenne egy kg, senkit nem érdekelne,és mindenki nagy bőröndöket,kézipoggyászokat vinne fel.
2010. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!