Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi pénzt kell vinni egy...

Mennyi pénzt kell vinni egy 10 napos táborba?

Figyelt kérdés
Nemsokára elmegyek egy táborba, ahol lesznek plusz programok(mármint fizetős)(fagyi,bob,bazár stb),és nemtudom, mennyi pénzt vigyek magammal. Olyan 14-17 ezerre gondoltam. Segítsetek!

2020. jún. 8. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés
2020. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj anyudtól minimum 50 rugót. Ha marad visszaadod.
2020. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
10 napos táborra kevésnek tartom.
2020. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval az ilyen étkezés, meg az ilyenek nem számolandóak? Ha azt nem kell számolni, akkor mondjuk 15-20 ezer. Most igazából attól is függ, hogy mennyi ilyen plusz program lesz. Mert ha pl. a 10 napból 7 nap tele van plusz programokkal, akkor érdemes azért többet vinni. De ha pl. 10 napból csak 2 nap van lehetőség plusz programra, akkor a 20 ezer elég kéne szerintem, hogy legyen.
2020. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vinnék 10ezret apróban (100-1000 forintosok), de ahol lehet, bankkártyával fizetnék.
2020. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!