Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vihetek magammal borotvát egy...

Vihetek magammal borotvát egy balatoni táborba ami 7 napos?

Figyelt kérdés

Nyáron balatoni táborba megyek ami 7 napos. 12 éves vagyok, de a szeméremszörzetem erős és hosszú. Ha az indulás napja előtt leborotválom, akkor hamar visszanő. Itthon nincs gyantánk, se epilátorunk. Kozmetikushoz meg nem merek menni, ugyanis szégyellem.

Mit tegyek????



2015. máj. 17. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Regina,

nyugodtan vigyél magaddal a táborba egy borotvát, borotvahabot illetve borotválkozás utáni krémt.

Csak kölcsön ne add senkinek.


Jó nyaralást!

2015. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De a többiek cikizni fognak.. :(

És ha elvinnék egy borotvahabot akkor az anyának tul feltünó lenne és rájönne. Mert anya nem tudja. :/

2015. máj. 17. 13:29
 3/6 anonim válasza:

Ha óvatos vagy, akkor borotvahab helyett használj krémszappant (pl Baba) vagy valamilyen jobb minőségű tusfürdőt, habosítsd fel, és azt használd. (Én pl nem használok borotvahabot egyáltalán, csak krémszappant)

A többiek pedig miért cikiznének, miért kell nekik tudni erről? Egyébként nem ciki, de ha ez tényleg gondot okoz, akkor csináld nagyon diszkréten. Vonulj el a tusolóba, a tusfürdővel együtt vidd be a borotvát es használd, azt csak nem néz senki, amikor fürdesz.

Szerintem anyukáddal megbeszélhetnéd ezeket, sokkal könnyebb lenne!

Remélem, azért segítettem :) jó táborozást

2015. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne törődj a cikizéssel,minden csoda 3 napig tart,én is ott borotváltam a közösben.
2015. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a szörtelenítő krémben is gondolkodtam. Az nem jó ötlet?
2015. máj. 23. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ugyanolyan hatású,mint a borotva,csak sokkal macerásabb használni. Én a táborban is ugyanúgy borotváltam mint otthon.
2015. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!