Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 9 napos nyaralásra a barátomma...

9 napos nyaralásra a barátommal (párommal) mit érdemes vini?

Figyelt kérdés

A barátom családjával megyek, ruhás ügyben az a gázos, hogy nekem nincs 9 bugyim:S akkor ki kéne mosni őket? akkor vigyek mosóport is, vagy mi?

17/L


2010. aug. 2. 15:16
 1/8 anonim válasza:
50%
hát ez komoly b*szki nincs 9 bugyira pénze de azér nyaralni elmegy :D :D :D
2010. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Bemész a kínaiba és veszel pár száz ftért... Elég ciki lenne ott mosni a bugyikat nem gondolod ? :D Vagyis én a helyedben nem tenném.
2010. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 napos nyaraláson voltunk, de 10 bugyit vittem...
2010. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én nem azt írom, hogy vegyél- ne vegyél bugyit, ez a Te dolgod! Inkább leírnék egy "listát", hogy én mit vinnék magammal. Szerintem vegyél elő egy nagyobb táskát/bőröndöt, hogy minden beleférjen!


- ha nincs 9 db bugyid - akkor tehetsz úgy, mint ahogy előttem írták, tehát veszek a kínaiban, vagy valahol - esetleg elviszed, amennyi van, és legfeljebb kimosod vízzel és szappannal (pár bugyi miatt felesleges lenne mosószert vinni/mosógépbe mosni).


- szerintem ez alapvető, de azért leírom - 9 db melltartó


- 3 db rövidnadrág/ 3 db térdnadrág/ 3 db hosszúnadrág (farmer) (Azért vinnék mindegyikből 3 db-ot, mert ki tudja, hogy milyen idő lesz?, illetve szerintem egy nadrágot 2 napig nyugodtan felvehetsz!)

- 4-5 db szoknya, vagy ruha (ezt feltétlen vigyél szerintem)


- 9 db rövdujjú/ ujjatlan póló, és 3 db hosszúujjú/ kardigán


- 1 cipő, 2-3 szandál/ 2 papucs


- 2 fürdőruha, de lehet 3 is


Tisztálkodó szerek:


smink (ha gondolod),

testápoló, tüsfürdő/ szappan/ sampon,

fésű/ kefe, hajgumi stb...,

dezodor,

naptej,

parfüm (ha akarsz vinni),

SZUKU (ezt lehet kapni a patikában, szúnyog és kullancs ellen véd).


Gyógyszerek:


- Algopirin/ Aszpirin/ Algoflex/ Kataflán

- Görcsoldó/ Hashajtó/ Hasfogó

- lázmérő -> Lázcsillapító -> Rubofen

- Esetleg torokra Strepsil.


Nem tudom, hogy hova mentek, milyen hosszú az út, ettől függetlenül -> könyv(ek), kártyá(k), stb...


Pénzt, innivalót és ennivalót szerintem feltétlenül vigyél!


Remélem, tudtam egy kicsit segíteni, ha valamit kifelejtettem, bocsánat (majd megpróbálom pótolni)!



Jó nyaralást kívánok Mindannyiótoknak!

2010. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 4. sort javítom, nem "veszek", hanem veszel! :-)
2010. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
minek 9 db melltartó?? meg 3 hosszúnadrág?? valószínűleg jó idő lesz, 9 napra szerintem elég 2-3 rövid nadrág meg ugyan ennyi szoknya. esetleg egy farmer, ha sz*r idő lenne...
2010. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az egyik legfontosabb dolgot kihagytam: fogkefe/ fogkrém/ fogselyem (ha használsz fogselymet).

Ja, és még Fenistil Gél, ez nagyon jól hűsíti a szúnyogcsípést, sebfertőtlenítő spray/ ragtapasz (amikor Horvátországban voltunk, nekem nagyon jól jött volna, de sajnos nem volt).

2010. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Hát úgy gondoltam, hogyha naponta másik melltartót vesz fel.
2010. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!