Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Olaszországban jó minőségű az...

Olaszországban jó minőségű az ivóvíz?

Figyelt kérdés

Jesoloba megyünk nyaralni. Helyhiány miatt nem tudunk vinni ásványvizet, kint meg nagyon drága. Attól félek baja lesz a 1,5 éves kislányomnak ha csapvizet iszik.

Van vagy nincs alapja az aggodalmamnak?


2010. aug. 2. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ittam és még élek, sőt kaját is abban főztem :)
2010. aug. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt ittam egy hétig, és még itt vagyok! :) Nem tűnt fel, hogy bármi bajom is lenne tőle! :) Amúgy nem olyan vészesen drága kint a víz, csak eldugottabb helyen kell venni!
2010. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem is arra gondoltam, hogy esetleg mérgező és meghalunk, vagy ilyesmi, hanem a rosszabb minőségű ívóvíz például hasmenést okozhat az érzékenyebb gyomrúaknak.

2010. aug. 4. 10:04
 4/7 Bocipók ***** válasza:
100%
Simán meg lehet inni!!!!!
2010. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem lehet ott még jobb is a víz mint itt
2010. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy kempingben, egy mobil házban szálltunk meg, így joggal hihetném, hogy ott még "mocskosabb" a víz, de semmi problémája nem volt! És, igen... míg itthon SOHA nem iszom csapvizet, kint simán megbírtam inni és nem lett semmi bajom. Ha félted a babát, akkor vegyetek kint egy karton ásványvizet, annyit megér, nem sokkal drágább mint nálunk, de szerintem az egész családnak fölösleges!
2010. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!