Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Olaszországban a kempingek...

Olaszországban a kempingek éttermében, vagy a kisebb éttermekben van délben menűztetés? Náluk szokás menűt enni délben?

Figyelt kérdés
Eraclea Mareba a Portofelice kempingbe megyünk lakókocsival nyaralni. Azt tudom,hogy van ott étterem csak azt nem tudom,hogy menűztetés van-e,vagy egyáltalán mennyibe kerülhet az Olaszoknál egy napi menűs ebéd, ami nálunk kb. 650ft-1200ft. Ne értsetek félre,nem garasoskodni akarok,csak azért én szeretek előre számolgatni. Azt nem tehetjük meg,hogy minden délben étlapról együnk,viszont jó lenne ha nem kellene pont a legmelegebb időben főzőcskéznem.
2010. jún. 23. 17:00
 1/2 anonim válasza:
Olaszországban is van menüztetés,kb.10-12 Euro/fő.Általában két menüsorból tudsz választani.Meglehetősen kiadós ételmennyiséget kapsz + innivalót.Keresd azokat a Trattoria-kat ahol a bejárat előtt ezt olvashatod:menu di mezzogiorno.Vannak Pizzeria-k ahol délben is sütnek pizzát,az ár a feltéttől függ.Remélem segítettem.
2010. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon sokat segítettél!!! :)
2010. jún. 25. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!