Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szerintetek azon kivul hogy...

Szerintetek azon kivul hogy beutazaskor ket het karanten vagy 2 PCR mit tudnnanak mg korlatozni szeptember elsejetol?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Előfordulhat, hogy pont a külföldi országok vezetnek majd be beutazási tilalmat. Pl. Bosznia-Hercegovina területére március óta nem lehet turisztikai célból belépned. Vagy esetleg valami borsosabb pénzösszeg, amit visszatéréskor kell befizetned.

Én most úgy érzem, hogy Horvátország, Görögország, Olaszország, Ciprus lesz biztosan tiltott.

2020. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Lehet kiutazási tilalom lesz.
2020. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
A fő irányvonal az lesz, hogy a balcsin betolják az utószezont mert pénztáros lőlő kevesebbet keresett mint várták. Szóval minden népszerű tengerparti desztináció tiltólistás lesz. Hogy azon túl mit agyaltak ki ezek az agyhalottak, megtippelni sem lehet.
2020. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy a kiutazási feltételeket szigorítanák, eddig sem volt jellemző. Inkább a karanténkötelezettség lesz szigorúbb, nyilván első körön a déli országokból akár közvetve érkezők részére. (Akár házi karantén helyett kijelölt kórházi karantént is el tudok képzelni.)
2020. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Mit tudnak korlátozni? Kik? A magyar kormány ugyanezt szigorúbban. A többi kormány a közlekedést. Az adminisztrációt. Az időt. Bármit. Az attól függ. Én nem tudom. Más se. Ma.

De amikor eljön az ideje és szükségesnek látják, megteszik. Méltányosság? A válasz: én szóltam.

2020. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!