Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tik szoktatok utasbiztosítást...

Tik szoktatok utasbiztosítást kötni? Miért?

Figyelt kérdés
Ha azt írom ,hogy Ti, akkor nem engedi kiírni a kérdést, valamit ugat, hogy nem csevegőoldal.
2020. szept. 5. 13:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Az vagány, ha nem dolgozol.

Az élet rövid, ha anyagilag rendben van az ember, akkor minek idegeskedni.:)

2020. szept. 5. 18:34
 12/24 anonim ***** válasza:

10!


Nem, nem keverem a fogalmakat. Egészségbiztosításom is van, az utazási biztosítás nélkül ez az életmentő, sürgős ellátást téríti az EU-n belül. Az utazási biztosításom más.


Draga kerdezo, egy szóval nem írtam azt, hogy nem dolgozom. Azt írtam, nem dolgozni jöttem ki, ami konkrétan azt jelenti, a házastársam adott ország állampolgára, hozza költöztem ki, nem pedig felkerekedtem, hohy majd én kukfoldon dolgozóm.

2020. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Jo, csak szolok, hogy az esetedben az itthon megkotott utasbiztositas nem ervenyes, ha kinnt elsz, akkor egy ido utan regisztralnod kell ott a lakhelyed, utasbiztositas meg a lakhelyed orszagaban nem ervenyes altalaban, illetve idokorlatja van.
2020. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes! Mondtam is én valami rosszat?
2020. szept. 5. 18:43
 15/24 A kérdező kommentje:

Amúgy azt szabad megkérdeznem, hogy hova mentél ki?

12-es

2020. szept. 5. 18:43
 16/24 anonim ***** válasza:

13!


Nem magyar biztosításom van, azt hittem ez egyértelmű. Majd 10 éve élek külföldön, ahogy írtam házas is vagyok, természetesen jó ideje regisztrálva is vagyok itt...

2020. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hollandia
2020. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Gyönyörű ország Hollandia!

Milyenek az árak? Vagány ott élni?

2020. szept. 5. 18:46
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
Naygon szeretek itt élni. Az emberek barátságosak, segítőkészek, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Az árak nem veszesek a jövedelmekhez képest.
2020. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
És Belgium? Jártál már ott?
2020. szept. 5. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!