Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tik szoktatok utasbiztosítást...

Tik szoktatok utasbiztosítást kötni? Miért?

Figyelt kérdés
Ha azt írom ,hogy Ti, akkor nem engedi kiírni a kérdést, valamit ugat, hogy nem csevegőoldal.
2020. szept. 5. 13:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem, még nem de tervben van.
2020. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem is egész éves utasbiztosításom van, korábban alkalmankéntit kötöttem minden utazásnál. Eddig egyszer volt rá szükség, nem árt, ha van.
2020. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
38%
Mink szoktunk.
2020. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A nemleges válaszok lepontozását nem értem. Hát nem az a kérdés, hogy szoktunk-e vagy sem? Abban a nemleges is benne van.

A kint dolgozás viszont nincs, és nem is értem, miért tereltétek arra a szót.


Nekem is van bankkártyámhoz kapcsolódó biztosítás, de külön van nemzetközi TB is, ezen felül külön is kötök biztosítást, és autoassist is van mindig.

Tavaly ez utóbbira szükségem is volt.

Hogy miért kötök biztosítást? Azért, amiért itthon is. Amíg nincs baj, addig úgy érzi az ember, csak kidobott pénz. De pillanatok alatt lehet akár milliós kiadás egy hirtelen jelentkezett betegség, vagy baleset miatt. Az egy napi összeg meg minimális.

2020. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!