Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mekkora a 20 kg-os feladott...

Mekkora a 20 kg-os feladott poggyász mérete?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem arra vagyok kíváncsi hogy mekkorát engedélyeznek (az elvileg 119x119x81cm), hanem arra hogy mekkora bőrönd az amit ha nagyjából telepakolsz akkor 20 kg-os lesz.

Vagy ha utaztatok már 20 kg-os feladott poggyásszal akkor mekkora bőröndbe pakoltatok?



2020. okt. 21. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Normál, közepes nagyságú bőrönd. A kabinméretnél nagyobb.
2020. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
34%
A kerdes teljesen ertelmetlen mert ha hungarocelt rakok bele,akkor valoszinuleg nem tudok annyit belepakolni,hogy elérje a 20kilot,ha meg féltéglát teszek bele,akkor meg valoszinuleg felig sem lesz mikor mar meghaladja a súly korlátot.....
2020. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
2: Mi ruhákat, cipőket, tisztálkodószereket szoktunk magunkkal vinni utazásra, nem téglát vagy hungarocellt :D
2020. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván utazáshoz szükséges dolgokra gondoltam a 20 kg alatt (ahogy azt a harmadik válaszoló is írta). Se téglára, se ilyesmi dolgokra nem lesz szükségem, de köszönöm :)
2020. okt. 27. 09:57
 5/5 Laylah ***** válasza:

Pedig igaza van, egy cipő vagy flakon tusfürdő, vagy hajszárító, stb. sokkal nehezebb mint ugyanakkora térfogatú ruha. Az sem mindegy, hogy hogy szeretsz pakolni, szellősebben, vagy minden kis zugot kihasználva és tömörítve.

Egyébként én közepest mondanék, ha tömören pakolsz, nagyot, ha kicsit lazábban. A nagyot én 32 kilósra is meg tudtam pakolni.

2020. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!