Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mekkora lehet a Ryanairnél a...

Mekkora lehet a Ryanairnél a feladott poggyász mérete?

Figyelt kérdés
Van egy igen nagy bőröndöm és láttam, hogy 15-20 kg-os súlykorlátozás van. Természetesen nem gond, hogy csak ennyi kilót pakoljak bele, de nem találtam a méretre utaló kritériumokat. Viszont gondolom, hogy ha csak 15 kg-ig terhelhető valami, akkor méretre is kisebb táskát várnak el, mint pl a WizzAirnél...

2012. márc. 15. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos fent vannak az adatok a honlapon, de én a Ryan-nél láttam becsekkolni akkora bőröndökkel embereket amik kb 1mx50cmx30cm méretűek voltak, és tuti hogy nem 15kg-osak.
2012. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"For health and safety reasons Ryanair does not accept for carriage any individual item exceeding 32 kilos or with combined dimensions of more than 81cms (height), 119cms (width) and 119cms (depth). This weight limit does not apply to mobility equipment."
2012. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!