Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kell csináltatnom covid...

Kell csináltatnom covid tesztet a 14 éves gyerekemnek ha Olaszországba szeretnénk utazni?

Figyelt kérdés
Nekem és a férjemnek van védettségije, de a gyerekemnek nincs, így átengedik a határon? Szlovénián át mennénk.

2021. júl. 6. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
2021. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
55%
Senki nincs se a magyar-szloven,se a szlovén olasz hataron........ugyhogy max ha a szallasadó kér tesztet akkor.kell ezzel foglalkozni
2021. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Őszintén ajánlanám, hogy ne itt érdeklődj, hanem a konzuli szolgálat oldalait bogarászd.

Mert az elmúlt pár hétben láttam már olyat, hogy a szülők védettek voltak, nekiindultak butamagyar egóval és nulla tárgyi tudással. Aztán mivel a gyerekük nem volt védett - mert valljuk be, csak az ostoba magyar senkiházi kormány szerint nem terjeszti a vírust egy védtelen gyerek - vagy a tranzit börtönében, kötöttek ki, vagy a gyereküket hátrahagyva léphettek volna be.

Olvass, gondolozz.

2021. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Őszintén azt tudtam, higy elvilegben kell teszt, csak arra voltam kíváncsi, hogy a gyakorlatban mennyire veszik ezt komolyan. Pl megállítanak e a htárnál vagy egyeltalán vannak e a határon éjszaka stb.
2021. júl. 7. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Blablaba te tényleg ennyire setét vagy? Azt gondolod, minden nép olyan tróger, mint a magyar?

Nem engedik át bameg a gyerekedet, te meg ott fogsz sipákolni.

2021. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm volt és mondta, hogy nála senki nem volt az olasz határon. Csak kíváncsi voltam más is tapasztalt e ilyet..
2021. júl. 7. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Én meg elmesélem az öntudatos ismerősöm sipákolását, akit bameg 36 órán át a tranzit börtönében tartottak a kötelező ellátmánnyal. Mert öntudatos módon nekiindult. Nem hitte el, hogy a gyerekének is kell legalább egy teszt.

Sok sikert az utadhoz, de kaját vigyél a börtönbe, mert elég szegényes a kaja.

Komolyan mondom.

2021. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pevor válasza:
Szia! Igen kell teszt a gyereknek is! Tudtommal 6 éves kortól..... Csak úgy léphet be, ha negatív!
2021. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehogy mar a teszttel sporolj, ha olaszbamesz nyaralni vagy oda viszel hazai porit jegkremes dobozban lefagyasztva?

Csinaktass tesztet, olyan helyen amihez adnak idegennyelvu leirast is es kesz. Igy nem erhet meglepetes. Kevesebbe kerul idegeskedes es penzszempontjabol is, mint aztan belefutni abba, hogy jaj de megis kell, jaj de itt dragabb, jaj de nincs is aki megcsi alja, jaj de az eredmenyre var i kell, jaj de elveszett az eredmeny jaj de lekestuka szallast jaj de elbuktuk a foglalotetc.

2021. júl. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A gyerekem nem szeretett volna nagyon tesztet csináltatni, de szerencsére beleegyezett végül. Az antigén tesztet elfogadják ugye? Köszönöm az eddigi segítségeket!
2021. júl. 11. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!