Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Új útlevél igénylése?

Új útlevél igénylése?

Figyelt kérdés
Kérdésem az volna, hogy új útlevél igénylése esetén a régit vinni kell és le kell adni? Vagy csak érvénytelenítik (lyukasztás?) és meg lehet tartani.

2021. szept. 5. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én megtarthattam.
2021. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem csináltak vele semmit?


Köszi.

2021. szept. 5. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Lyukasztjak es megtarthatod, amugy nem is vehetnek el mert lehet benn ervenyes vizum amit az uj utleveleddel tudsz meg hasznalni.
2021. szept. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 10 éves USA vízumom volt a régiben, amiből akkor még vagy öt év hátra volt. Meg ugye vittem magammal az újat is. Atlantában kicsit nézett az útlevélkezelő, hogy kettőt is adok de végül nem volt probléma.
2021. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem elvették, és pedig nagyon kértem, hogy hadd tarthassam meg (pont azzal az utlevéllel bejartam fél vilagot, tele volt pecsétekkel, amit szivesen megtartottam volna)


Mondjuk ez mar kb 3-4 éve volt.

Elötte (kb 10 éve) nem vették el, de akkor nekem is ugy volt mint a 4-esnek, 10 éves amcsi vizummal, ami akkor még nem jart le.

2021. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az én útlevelem lejárt már két éve, a nő meg sem nézte, nálam maradt. :) Pont ezért tartottam meg, mert emlék fűz hozzá.
2021. szept. 10. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!