Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Voltam PCR teszten tegnap, és...

Voltam PCR teszten tegnap, és akivel mentem, annak már kiküldték az eredményt, nekem viszont nem, pedig engem teszteltek előbb. Várjak? Vagy elszartak valamit, intézkedjek máris?

Figyelt kérdés
Elvileg ma este 10-ig ígérték az eredményt, még időben vannak, de akivel mentem, akit utánam teszteltek, annak már kiküldték. Az utazásom múlik a hülye PCR teszten! (Ezért ideges vagyok.) Adataim jól vannak megadva, mert más emailt mar küldtek, visszaigazolást korábban, szóval nem az van, hogy rossz adat miatt nem jön meg...
2022. jan. 29. 17:26
 1/2 A kérdező kommentje:

Megjött, ha valakit érdekel... De nem értem, nekem miért közel este 7ákor lett eredmény, mikor aki közvetlen utánam adott mintát, annak fél 4-kor volt eredmény már.

Nagyon kivoltam eddig, mert egy igen komoly, hosszú, és drága utazásról van szó, nem hétvégi kiruccanásról...

2022. jan. 29. 18:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Bolond az aki ilyenkor utazast tervez, fizet. Utazz a kishazadban, egyenlore.
2022. jan. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!