Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérhet olyat a főnököm, hogy...

Kérhet olyat a főnököm, hogy munka időn kívül nézegessem az emailjeimet és ha olyan van akkor intézkedjek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Kérni kérhet, a kérdés, hogy ezért cserébe mit tud felajánlani, illetve mi van a munkaszerződésben.
2021. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Kérhet.Néha megteheted neki.Ha normális akkor nem lesz hálátlan.Nyilván nem mindennap kéri ezt tőled.Előfordul olyan helyzet hogy munkaidő után lehet csak valamit elintézni vagy úgy alakul.Ha látja hogy lehet rád számítani akkor valószínű értékelni fogja
2021. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De azt kéri, hogy ezentúl mindig így legyen. Természetesen nem ajánlott fel cserébe semmit.
2021. jan. 20. 09:40
 4/9 A kérdező kommentje:

És nem csak tőlem kéri ezt, hanem mindenkitől.

Persze mindneki fel van háborodva.

2021. jan. 20. 09:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogjatok össze és normálisan mondjátok meg neki hogy nem fog menni mindig
2021. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy a rendelkezésre állás díját mennyiben állapítja meg. (Nekem ez konkrétan 50 CHF per óra, de én ekkor telefonügyeletes vagyok, azért fizet, hogy legyen nálam telefon, hetente úgy egyszer kerül rám a sor. Kb. havonta egyszer csörög. Mondjuk ez Svájc.)
2021. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm ahol dolgozik, ott van 2-3 ügyeletes és köztük vannak felosztva a napok. Nézik a leveleket, ami nem SOS az marad másnapra, de a sürgős dolgokat meg tudják oldani. Persze az ügyeletért plusz pénz jár, akkor is, ha nem történt semmi.
2021. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előzők, jobb helyeken ezért keszenléti pótlék jár .

Persze gondolom magyar kisvállalkozás, ott meg tudjuk hogy még a munkavállaló legyen hálás hogy dolgozhat :/

2021. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 2 cégtől léptem ilyene miatt. Elsőnél, autóipari multi, szinte naponta hívtak 17 óra után , de előfordult 21-22 órakor is, voltak erre felvett emberek, hogy bszogassák az időben hazainduló "vezetőket". A másiknál, kisebb osztrák cég, egyszer csak adtak egy mobilt, hogy ezentúl mindig legyen bekapcsolva, legyen bent az e-mail aláírásban is a telefonszám, itt kb.1 hívás jött hetente munkaidő után, volt, hogy Indiából kerestek, ált. semmit nem tudtam mondani, mert a cégnél a számítógépen volt minden adat. Kinek hiányzik az ilyesmi? Pénz sehol nem járt vele, sőt még fel voltak háborodva, hogy miért nem tetszik és nem csak a főnökeim, hanem a velem egy szinten lévő sggnyalók is.
2021. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!