Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kézipoggyászba minden belefér?

Kézipoggyászba minden belefér?

Figyelt kérdés

Meguntam a cipekedést, fáj mindig a hátam és unom a macerát ami a feladott bőröndökkel jár!

Hogyan tudnék mindent belepakolni a kézipoggyászba és mit vihetek fel magamon, és ha mondjuk van rajtam több réteg ruha, annál biztosabb, hogy le kell majd vetkőznöm és akár meg is büntethetnek?


2022. febr. 6. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem büntethetnek meg, mert több réteg ruha van rajtad. Én egy sporttáskát szoktam vinni, amit össze lehet nyomkodni, úgy hogy beleférhen a keretbe abban az esetben, ha belekötnének a méretébe. Tényleg csak a legszükségesebbeket vidd el (ne rakj be +3 pólót és két pulcsit)
2022. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem fognak levetkőztetni?
2022. febr. 6. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Sztriptízelned is kell majd.
2022. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran utazom, de feladott poggyászom csak akkor volt, amikor költöztem. Egy normális utazáshoz nem kell 5 pár cipő, fél szekrénnyi ruha vagy egy fél fürdőszobányi pipere, nem is értem, hogy képes valaki ennyi cuccal nekivágni. Még télen is be lehet férni egy egy hetes útra a nagyobb kézipoggyász méretbe (55x40x20), hát még nyáron.
2022. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó táska ami kimaxolja a megengedett méretet többnyire elég, még a wizz extrakicsije is elég sozkott lenni, mondjuk ruhaméret függő XXl-es ruhákkal kicist nehezebb...de felcsavarós technikávla elrakva a polók nem sok hely, mindent behúzhatsz villágmzárasba amit összenyomva zársz le. Vigyél kabátot nagy zsebekkel, azt megtömheted pl. Dutyfreeben vett zacskóban bármit felvihetsz ami nem fér be a táskádba. a folyadékok egy részét váltsd szilárdra, pl vigyál szappant, szilárdsampont, fogport vagy fogtablettát..5-6 napra simán jó vagy, ha többet maradsz, akkor meg mosógépes szállást vegyél ki...
2022. febr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sok ruháért sose büntetek, de vannak remek storyk elájuló utasokról mert volt rajtuk 10 réteg. :D Lehet ezt okosan és bután, van aki jó nagy zsebet varrat a kabátja bélésébe, más a felvitt párnát tömi ki a ruháival...
2022. febr. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyáron vegyél fel farmernadrágot. A hátizsákba alsónemű, zokni, pár póló, ing, rövidnadrág, fogkefe, telefontöltő simán belefér. Másra nem is lesz szükséged. Nekem egy viszonylag nagyobb hátizsákom van és Európán belül a kedves Ryanen kívül sehol nem kérték még, hogy mérjék le. A laptopom ilyen kisebb fajta, néha azt is magammal viszem. A Wizzen benyomják az előttem ülő széke alá, ilyenkor nem mindig örülök, dehát ez van. Ha nincs tele a gép fel szokták tenni a poggyásztartóba.
2022. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!