Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél ez a kézipoggyász...

Ryanairnél ez a kézipoggyász méret még belefér?

Figyelt kérdés
A leírás szerint 55x40x20 lehet. Az enyém meg 55x35x22 ,azért 22 cm mert elöl még van a táskán több kis fakkocska, és ezeket is beleszàmítom. Szerintetek elfogadják v kisebbet kell vennem. Nem örülnék mert ez a táska 18 e körül volt és még nem is hasznàltam. Kisebb kézipoggyászt is lehet még vinni, olyanom nem lesz.
2015. aug. 19. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Merev falú a táskád? A reptéren lesz egy fémkeret, ha abba belefér akkor viheted, ha nem fér bele, akkor fizetned kell.
2015. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bob the builder ***** válasza:
Ha nem pakolod teli nem lesz gond. Nem fogják centivel lemérni.Hanem van egy fémketrec ha abba belemegy akkor ok, de nem nagyon szoktak vele szívózni. Ha nem látványosan nagyobb akkor rá se hederítenek.
2015. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű hogy gond lesz, sokat utazom Ryan-el, még 1x sem mérték le a kézipoggyászom és láttam akkorákat amik szemre is túlméretesek voltak.
2015. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fakkba kell beférnie, nem méregetni fogják.
2015. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4#, igen arra gondoltam. Az is lemérés.
2015. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg úgy értettem, hogy nem egy centivel fogják méregetni, hogy hol mennyire lóg ki a zseb...
2015. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!