Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hány kg cuccot vinnétek egy 5...

Hány kg cuccot vinnétek egy 5 napos tengerparti utazásra?

Figyelt kérdés
Még sosem utaztam repülőn, és ha 5kg jutna kb mindenkire az elég lehet? Nem akarunk felesleges dolgokat cipelni, de egyszerűen nem látom át.

2022. ápr. 28. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
1-2 szett furdoruha, 1 hosszu nadrag (en ebben utaznek), 1 rovidnadrag, 1 szett pizsama, 5 polo, 1 pulcsi, 1 par cipo, 1 par papucs, 1 torolkozo. kb ennyi ruhanemut vinnek. plusz kozmetikai cuccok. szerintem bele lehet ferni az 5 kiloba
2022. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én eddig mindig belefértem a 10 kg-os nagyobb kézipoggyászba 5-6 napos utakra. Az 5 kg már spórolós, de megoldható. Ha többen utaztok együtt, akkor pl jó ötlet lehet a célállomáson venni 1 közös tusfürdőt és naptejet, a pólókat ki lehet mosni stb.
2022. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Simán elmegyünk egy hátizsákkal ennyi időre. Fürdőruha, rövidnadrág, póló kell. egy gumipapucs.

Ez pedig a kis kézipoggyászba bőven elfér.

2022. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Egy lightweigt travel türcsi, egy fürdőgatya, egy uv szűrő póló, egy rendes póló, 3 gatya+zokni kombó, utazáskor meg magamon viszek egy inget ha valami normálisabb étterembe akarnánk beülni. Papucsot régebben nem vittem most környezettudatosságból viszek.
2022. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformak. A tengerpartok sem egyformak. En feladott poggyasz nelkul nem tudnek utazni, es ot nap vagy ket het nem kulonbseg. Alkalmak, extrem rossz ido, nagyon meleg, pl.
2022. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!