Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy külföldi barátommal...

Egy külföldi barátommal utaznék Svédországba de lejárt a tartózkodási engedélye?

Figyelt kérdés
Most vette észre, hogy lejárt Magyarországon a tartózkodási engedélye. Milyen megoldás van erre hogy amikor vissza utazunk akkor őt is visszaengedjék Mo.-ra? Már lefoglaltunk mindent a hétvégére, ha lehet, inkább nem mondanánk le.
2022. máj. 11. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de ha érvénytelen tartózkodásija van, azzal hogy fog tudni utazni? 3. országba való?
2022. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen EU-n kívüli :( Nekem sajnos fogalmam sincs ez hogyan működik, de mivel a tartózkodási biztos eltartana egy darabig abban reménykedtem hogy esetleg van valami gyorsabb, ideiglenes megoldás hogy utazhasson
2022. máj. 11. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Be se fogjak engedni, nemhogy haza...
2022. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"ha lehet nem mondanánk le".. Nem lehet. Szerintem marad a, lemondás mert sehogy nem fogják visszaengedni.

Svedek beengedik, különösen a 3. Orszagbelieket 😂

2022. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(semmi bajom velük, arra írok hogy svedorszag lassan 99%a 3.orszagbeli menekült)
2022. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja persze, most vette észre... :D

Miért nem megy haza akkor, ha itt már nem tartózkodhat?

2022. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez tényleg úgy megy, ahogy leírod. A te barátod ücsörög, issza a mi sörünket, élvezi az európai napsütést. Boldog, aztán egyszer csak úgy a 184. napsütéses napon a fejéhez kap és azt mondja, jajj istenem, lejárt a tartózkodási engedélem.
2022. máj. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!