Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülőgép korán indul, hogy...

Repülőgép korán indul, hogy oldjátok meg az indulást?

Figyelt kérdés
Kb. Hajnal fél 5-kor kint kell lennem. Nem pesti vagyok, de gondoltam előző nap egy ismerősnél szállnék meg és onnan indulnék a reptérre hajnalba. A reptér 0-24-be nyitva van?

2022. máj. 25. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A reptér nyitva van, én éjszakai busszal szoktam menni.
2022. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk én pesti vagyok, de taxit szoktam hívni ilyenkor, nem vacakolok tömegközlekedésen a több átszállással. Napközben nem zavar, de hajnalban nem akarok emiatt még egy órával korábban kelni.
2022. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközelekdés, taxi van hajnalban is, ahogy a repülőtér is nyitva van. Ha az ottalvás meg van az oldva, akkor nincs baj!
2022. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha taxizol, azt előre rendeld meg előző este. Hajnalban nem dolgozik annyi taxis.
2022. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Inkabb gyalog mennek mint a hiena taxisokkal. Megy ejszakai busz az tokeletes.
2022. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Családtagot kérek meg rá, hogy vigyen ki, bár igazából az sem számít , ha busszal kell kimennem, mert ilyen korai indulásnál eleve esélytelen , hogy kipihent legyek. Reptér nyitva , 200E éjjel-nappal jár, de ha úgy jobb, S50 vonat is van majdnem egész éjjel, persze csak ritkán.
2022. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Én vegyesen szoktam megoldani. Ha hajnalban kell indulnom, legtöbbször azért tömegköziem. Ennek is megvan a maga ráhangolódása. Bámulok az ablakon és még érdekesebb hajnalban a város meg dugó sincs.


Aztán van a tesómmal kivitetem magam módszer. Egy nagy oreós milka a fuvardíj, de még nem mondott nemet soha :D


Taxizni csak akkor szoktam ha valami miatt nem bírok magamtól indulni és tiszta morcos vagyok. Saját tapasztalat, de még nem volt olyan, hogy hajnalba ne lett volna 10 percen belül szabad taxi (III. kerületben lakom).

2022. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minibud busz vagy transzferszoglalat
2022. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én már csináltam több módon is. Egyszer úgy, hogy az utolsó vonattal felmentünk és ott voltunk a reptéren indulásig (nem volt túl kényelmes, de kibírható). Egyszer családtag vitt el. Illetve volt, hogy reptéri transzferrel mentünk, de ez nem olcsó, meg gondolom nem mindenhonnan elérhető.
2022. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!