Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mi egy kiskorú román állampolg...

Edith070 kérdése:

Mi egy kiskorú román állampolgárnak a feltételei ahhoz ,hogy beutazhasson:Szerbiába,Koszovóba illetve Albániába?

Figyelt kérdés
Rólam lenne szó( vagyis a kérdező) ,román állampolgárságú vagyok,román személyivel.Egy másik családdal Albániába szeretnék utazni és nem tudom ,hogy mik a feltételei a fenti kérdésben szereplő helységeknek ahhoz ,hogy beutazhassak.

2022. jún. 7. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

megnyitottam a linket ,de nem segített, vagyis nem adott be informáciokat csak ,hogy az oldal sikeresen elkészült:Congratulations, the site was created successfully!

The site was created successfully and this page is automatically generated by the system.

This page is index.html in the FTP root directory.

You can delete or overwrite this page

For FTP-related information, please check the background of the pagoda.

We provide you with a comprehensive data backup function, please go to the background to set up

2022. jún. 7. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra celoznak diszkreten, hogy roman forumokon valoszinuleg gyorsabban akad valaki, aki ismeri a helyzetedet.
2022. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!