Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Rokonoknak milyen mennyiségben...

Rokonoknak milyen mennyiségben vihetek ki Amerikába fűszerpaprikát?

Figyelt kérdés
Most fogok először menni, és nem tudom, hogy mennyit engednek át a vámon, vagy hogy egyáltalán engednek-e.
2010. szept. 27. 13:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Mi zellerlevelet adtunk egy ismerősnek, mert ott náluk nincs. Madridban le akarták csukni, mert azt hitték, hogy valami drog :)) végül elvették tőle... (Ferihegyen szállt fel, de Madridban gépet kellett váltani)

Mindenképp érdeklődd meg, nehogy valami baj legyen belőle...

2010. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Uhh...! Na én pont ilyet nem szeretnék, hogy lekapcsoljanak.
2010. szept. 27. 14:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem évekkel ezelőtt Ausztráliába akart vinni piros paprikát ajándékba..Kidobatták vele ahol át kellett szállnia...Nagy nehezen felfogták,hogy paprika,de nem engedték ,hogy tovább vigye..

Igaz ez 10 éve volt,de nem árt megkérdezni,hogy lehet-e ilyet kivinni..Az amerikai reptereken elég szigorú szabályok vannak..

2010. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, főleg szeptember 11-e óta. De azért csak látják, hogy karmazsin színű, nem fehér...!

De akkor inkább ne is próbálkozzak, mi?!

Mert rokonok azt mondják, hogy ott 10dkg magyar fűszerpaprika 100$!

2010. szept. 27. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tobbszor is hoztak fuszerpaprikat a rokonaim ide az USA-ba gond nelkul, DE egyebkent miert olyan nagy ajandek ez a magyarok koreben? Itt is van ugyanolyan orolt paprika a boltban. Lehet venni nagyobb boltokban meg magyart is.
2010. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Ja es nem 100 dollar. Nalunk van a boltban es csak par dollar amugy van nem magyar is, annak is ugyanolyan az ize es szinten olcso. A magyar sem 100 dollar azert...
2010. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vittem, csak a szalámit szedették ki, húst nem lehet. A kolbászt becsempésztem. :P
2010. szept. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 1. 17:39
 9/11 anonim válasza:
Most kérdeztem meg a nagykövetséget,eredeti bolti csomagolásában lehet kivinni a feladandó poggyászban.
2010. okt. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Én a nagykövetségben már nem bízok, ök azt mondták szalámit is vihetek, mégsem volt igazuk...
2010. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!