Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha én a Katari VB-győztes...

Ha én a Katari VB-győztes országába akarok majd a nyáron elutazni, akkor melyik országgal járnék a legjobban?

Figyelt kérdés
Avagy kinek szurkoljak a VB-n ilyen szempontból?

2022. dec. 11. 16:36
A kérdező szavazást indított:
Argentína
Franciaország
Horvátország
Marokkó
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Morokkó
2022. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ezek közül Marokkó a legjobb.
2022. dec. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
80%
Franciaország, mert ő döntőt játszik.
2022. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Horvátország, az van a legközelebb hozzánk, egykor a mi tengerpartuk volt, jók az árak, csajok, magyar nyelvet is megértik könnyebben.
2022. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utazásilag Marokkó a kedvenc orszégom eddig (minden ország közül, amelyikben valaha jártam; a fenti 4-ből csak Argentína nem volt)

Ha szó szerint nyárra gondoltál, amikor nekünk van nyár, hát pont Argentínában ott tél lesz. De ha mindegy neked az évszak (olyan értelemben mindegy, hogy milyen idő van a helyen, így is, úgy is megnéznéd a helyet), és „csak” annyit számít az idő, hogy az éves naptárban csak az játszik, hát akkor menj akkor oda, jó utat.

2022. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből kiindulva más válaszom mint az előző: (illetve visszaküldeném időben e választ az elődöntők előttre) olyan értelemben FR+HR országokkal járnál jobban a másik 2-nél, hogy ezek európaiak azaz közelebbiek.
2022. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!