Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szerintetek útjára fog indulni...

Szerintetek útjára fog indulni valaha a Titanic II?

Figyelt kérdés
Azt hiszem már meg is építették. A Titanic II az eredeti Titanic teljes mása, pár eltéréssel persze, ami a mai szabályoknak köszönhető, pl. motoros mentőcsónakok, amiből van elegendő, hogy kimentsék az összes utast, de kinézetre teljesen ugyanolyan. 2016-ra tervezték a munkálatok befejezését, végül 2018-ra lett készen. A Blue Star Line azt ígérte, hogy 2022-re vízre bocsátják, viszont ez nem valósult meg. Tud valaki bármilyen infót erről?

#Titanic #hajó #Titanic 2 #Titanic II #Blue star line
2023. febr. 9. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

itt van

[link]

2023. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vicces volt... ja nem.
2023. febr. 10. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem felel meg, akkor válogassál a többi válaszból.

Ja, hogy nincsenek?!

2023. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, istenem, de ostoba vagy. Ha ennyire unatkozol, akkor inkább verd ki, vagy kösd fel magad, mit bánom én, csak ne trollkodni gyere fel az oldalra.
2023. febr. 10. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező egy kicsit normálisabb stílust igazán megengedhetnél magadnak. Én nem hinném hogy valaha útjára indulna, szerintem nem is lenne annyira nagy szám rengeteg hajóút van már ahol sokkal nagyobb/kényelmesebb a hajó
2023. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Normális stílusban írnék, ha nem csak szerttrollkodni jönne ide a komment szekciót.


Az, hogy nem lenne nagy szám, az élből nem igaz. Léteznek nagyobb hajók, de sok Titanic fanatikus van. A fura csak az, hogy már kész van, csak még valamiért nem indult útjára.

2023. febr. 12. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!