Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy lehet az USA-ba költözni...

Hogy lehet az USA-ba költözni mint Schumacher Vanda?

Figyelt kérdés
A sajtóban olvastam hogy az ismert tv-s kiköltözött Los Angelesbe. De mégis hogyan? Tudtommal USA-ba magyar állampolgár 3 hónapot maradhat turista vizummal (ESTA) lehet ő is csak kivett egy albérletet 3 hónapra és azt hazudja a magyar sajtónak hogy kiköltözött? Zöldkártya nélkül nem telepedhetsz le ott, az nem EU. És mivel nem dolgozik kétlem hogy bármiféle hivatalos úton ő ott le tud telepedni.
2023. ápr. 7. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És honnan veszed, hogy neki nincs zöld kártyája?
2023. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esta nem turista vízum. Ki lehet települni de ahhoz olyan végzettség(ek) kell ami kint keresettmeg kell egy cég aki alkalmaz és vállalja a hercehurcát.
2023. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire kezdődik megint a VV, itthon lesz megint, ne aggódj.
2023. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

" az ismert tv-s"


ha...ha...ha...

(A valóságban egy 20. senki.)

2023. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell szó szerint venni azt amit a médiában írnak.
2023. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki ez a no, lehet hogy Amerikaban szuletett es igy amerikai allampolgarsaga is van, vagy kesobb lett allampolga csak hazakoltozott.

En pl magyar-amerikai kettosallampolgar vagyok, szoval akar elhetnek Magyarorszagon is es ha lenne sok penzem akkor csak jonnek-mennek amikor kedvem szottyan. Te lehet csodalkoznal hogy hogyan csinalom ha nem tudom hogy allampolgar vagyok mert te azon kevesek egyike van aki tisztaban van azzal hogy usaba nem lehet csak ugy kikoltozni.


Az is lehet hogy turistavizummal ment ki a no mert van sok penze es kint lesz fel evet, aztan megy haza.

Ha nem dolgozni ment ki akkor a munkavizum kizarva, esetleg tanuloi vizummal lehet kimenni.

2023. ápr. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

de most van2 év még a rtlnél

felmondott? Mert ö nem 2 hétig van ott

Ö 15 évesen rtlnél dolgozott igen és akkor sem kiss öszeggel el volt

2023. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azóta kiderült hogy csak 2 hónapra kivett egy AirBnb-t mert megteheti
2023. máj. 6. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes kamu celebecske ezt játsza. Kimennek estával3 hónapraés azt hazudják hogy ők kiköltöztek közben minden épeszű embr tudja hogy ez leheterlen mert prosztó balkáni celebecskéknek nem osztanak vízumot
2023. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában biztos megkóstolt pár fincsi hotdogot.
2023. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!