Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Haasnak ki lesz a másik...

A Haasnak ki lesz a másik pilótája Magnussen mellett jövőre?

Figyelt kérdés
Mert ugye elvileg már csak náluk van jövőre egy szabad ülés a mezőnyben, Magnussen csapattársa nem ismert még, oda ki lehet a befutó? Mick Schumit ugye elvileg kitették, Vettel végleg visszavonul, Ricciardot esélytelennek érzem oda mindkét oldalról (neki visszalépés lenne, a Haas meg jó eséllyel nem tudná kifizetni se), Latifi meg nyilván nem fog nekik kelleni, szóval a jelenlegi mezőnyből kizárt hogy bárki átigazoljon oda. Maradnak a külsősök? Berakják megint a Fittipaldi srácot? Ő se túl acélos. Mazepin több okból is kizárt ugyebár. Ki lehet akkor a befutó?

2022. nov. 9. 13:25
 1/5 anonim válasza:
Szerintem kicsi Schumit elengedik, a helyére most az a pletyka, hogy Hülkenberg fog menni, de még Giovinazzit is mondják (az ő pályafutását most nem követem nyomon nem tudom hogy van e máshol szerződése jövőre)
2022. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szujó Zoli
2022. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg Hülkenberg kapja majd az ülést.

Kíváncsi leszek. Alapból azt mondanám, hogy három év kihagyással 35 felett visszarázódni a mai autókba nem igazán sikerrel kecsegtető vállalkozás. De hát mégiscsak a jó öreg Hulk-ról van szó :) Aki csak úgy a semmiből bepattan az Astonba, aztán Stroll elé kvalifikálja magát.

2022. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sanszos igen, hogy valami tapasztaltat akarnak. Mag. hozza a jó eredményt, kamu Schumi pedig nem.
2022. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Schumacher fog maradni.
2022. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!