Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan tudnék a lehető leggyor...

Hogyan tudnék a lehető leggyorsabban és legegyszerűbben kiutazni Panamába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy kis megtakarított pénzem és nagyon régóta álmodozom már Panamáról.Hogy miért pont Panama?Azért,mert nagyon egzotikus ország megannyi látványossággal és van egy nagyon egyedi,különleges hangulata.Ti milyen ötletekkel,tanácsokkal látnátok el?Hogyan tudnék legálisan kint maradni lehetőleg örökre és mi kell ahhoz,hogy kijussak?(a pénzen kívül persze)

Köszönöm előre is a válaszokat!


2023. ápr. 30. 16:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazam is van.Közel se olyan bonyolult ott letelepedni mint ahogy azt itt egy-két ember állítja.Csak nektek vérbeli magyarokhoz hűen minden lehetetlen.Igazi magyar mentalitás
2023. máj. 6. 19:44
 12/16 anonim ***** válasza:
@11 Ember, 18 éves vagy, nem jártál még Latin-Amerikában, most kezdesz majd dolgozni, annál azért komplexebb a világ, mint elképzeled az EU-n belülről. Megjártam 107 országot eddig, dolgoztam 11-ben, lehet hogy pontosabb elképzeléseim vannak annál, semmint hogy arra bátorítanálak, hogy esetleges spanyollal megpróbálj pultosnak állna Panamavárosban. Tényleg hajrá, ha már egy éve kint élsz, majd kérlek hülyézz le és meg is foglak követni.
2023. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A 107 ország közül hány országba telepedtél le?Nem bunkóságból kérdezem!
2023. máj. 6. 20:35
 14/16 anonim ***** válasza:
@13 Írtam, hogy 11-ben dolgoztam, vegyesen Ajrópa és Ázsia, jellemzően 4-6 hónapos kiküldetések, plusz elég sok horrorvízumos országban jártam (pl Eritrea) szóval az átlagnál jobban képben vagyok.
2023. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És a fent említett országban jártál már?
2023. máj. 6. 21:41
 16/16 anonim ***** válasza:
@15 Igen, a szárazföldi Amerika összes országában voltam már, csak pár karibi szigetország hiányzik a kollekcióból.
2023. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!