Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Elviheti külföldre? Ellenőrzi...

Elviheti külföldre? Ellenőrzi valaki?

Figyelt kérdés

A lányon 12 éves. Enyém a felügyeleti jog.

A legjobb barátnőm elvinné egy hosszú hétvégére Disney Worldbe. Londonig repülő, utána autó.

Ilyen eseben kell valami papír a gyereknek, hogy viheti? Vagy nem ellenőrzi senki?

Útlevelet kell csináltatni, azt tudom.


2023. máj. 17. 07:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Legelső "gúgli" találat és ott van benne a válasz a kérdésre. Szülői hozzájáruló nyilatkozat.

2023. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az első írja, szülői hozzájárulás nyilatkozat. Mindkét szülő engedélye kell, kivéve ha a másik fél szülői felügyeleti jogát jogerosen megszüntette a bíróság.
2023. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Eleg furcsak utvonal, europaban csak Parizsban van Disney park.
2023. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A Csalagúton mennek át. Mi ebben a fura? A barátnőm tesója London mellett lakik. Odáig mennének repülővel, ott felvenné őket a tesója, és onnan együtt kocsival Franciaországba.
2023. máj. 17. 09:30
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerubb Parizsba menni es ott egy autot berelni, mint egy jobbkormanyos autoval benazni a kontinensen.

bar a disneylandhez minek auto, azt nem ertem. Londonbol az eurostar kozvetlenul a disneylandhez elvisz.

2023. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

5!


Mert csak ugy lehet Londonban élni, ha jobbkormanyos autója van az embernek, ugye. Az autó nyilván azért kell, mert nekik kényelmesebb és lehet olcsóbb is azzal menni, mint vonatozni. De amúgy nem mindegy neked? Köze nincs a kommentednek a kérdéshez

2023. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A srác kint lakik hosszú évek óta. Magyarországra is hazajön jobbkormányos autóval, ha kell. Általában repülővel jön, de jött már autóval is. Szóval miért bénázna?

Amúgy meg nem is értem, miért az útvonalat kritizálod? Ők tudják, miért így csinálják. Nyilván mást is megnéznek út közben, nem csak Disney World az egyedüli cél.

A kérdéshez nem kapcsolódik, hogy miért mennek, meg mivel mennek. :D

2023. máj. 17. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

ha valaki nem tud a google-lal utána nézni hogyan utazhat a gyereke külföldre, arról feltételezem, hogy nem tudja Parizsba el lehet jutni kozvetlenul is, nem kell Londonon keresztul menni :)

Csak segiteni probaltam

2023. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nyilván el tudom olvasni az ide vonatkozó Google találatokat. Engem tapasztalat érdekelt, hogy valóban ellenőrzik-e?
2023. máj. 17. 13:29
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Minek a tapasztalat? A repülőre nem fognak gyereket felengedni csak úgy. Meg fogják nézni, kivel utazik. A barátnő kevés. Meg kell hogy tagadják a beszállást iratok nélkül.
2023. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!