Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kartago Tours oldalán februárb...

Kartago Tours oldalán februárban foglaltam “előfoglalási kedvezménnyel”… Azóta olcsóbban hirdetik az utat mindenféle kedvezmény nélkül. Ez vásárló megtévesztése?

Figyelt kérdés
Milyen úton-módon támadható? Ez a gyakorlat szerintem nem tisztességes.
márc. 26. 10:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Joguk van mindig annyiért adni, amennyiért akarják. Neked megért annyi pénzt, amennyibe akkor éppen került, ezért megvetted, ennyi. Ha last minute-ben negyedannyiért fogják hirdetni, akkor sem jár neked semmi kártérítés.
márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%
Azért egy emailt megérne a fogyasztóvédelem felé.
márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#11 köszi, ez volt a másik véglet amire gondoltam, csak az mégis más.


#10 te csak kötözködsz, vagy szövegértési problémáid vannak. Attól, még hogy ki volt írva, honnan a fészkes fenéből tudjam, hogy valóban 1100 volt-e előtte?

A további válaszadást kérlek mellőzd, hacsak nem a kérdésemre releváns és értelmezhető, intelligens választ nem tudsz adni.


Köszi mindenkinek!

márc. 26. 16:14
 14/23 anonim ***** válasza:
25%

A kartago tours emberei kommentalnak ide?!


Ha kiirtak, hogy az egy rovid ideig elerheto kedvezmenyes ar, majd kesobb ugyanazt az utat olcsobban adjak, az a vasarlok megtevesztese (ha az ajanlat minden reszleteben ugyanaz)


A kerdezo jogosan vitatja a gyakorlatot, hiszen ez nem tisztesseges


Elso korben azt javaslom kerje az utazasi irodatol, hogy teritsek neki vissza a kulonbozetet, egyeb esetben fogyaszto vedelem vagy bekelteto testulet

márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 ludicrousSpeed ***** válasza:
47%

"honnan a fészkes fenéből tudjam, hogy valóban 1100 volt-e előtte?"


Onnan kislányom, hogy oda volt írva.


"az a vasarlok megtevesztese "


Te komolyan azt várod, hogy piaci folyamatoktól függetlenül az legyen a mindenkori legolcsóbb ár, amit hónapokkal azelőtt ajánlottak villámárként? Jó vicc.

márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%

Leszavazhattok, de a kartago tours nem volt tisztesseges.


[link]

márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%

A problémád értem, de szerintem jogilag nem támadható.

Az biztos, hogy az az ár egy időszakos ár volt, de azt végülis nem garantálják, hogy az akció vége után mindig drágább lesz, csak az biztos, hogy ők addig garantálják azt, amin te is megvetted.

Plusz az, hogy ők előfoglalási kedvezménynek hívják éppen, lehet hogy csak egy marketingcélú elnevezés az adott akcióra, hívhatták volna "téli árnak" (meg akár "sültcsirke akciónak" is), amiből nem is asszociál arra az ember, hogy most sokkal olcsóbb, mint bármikor később lesz, ez szerintem nem jogellenes... simán lehet, hogy az akció után egy darabig volt teljes áras, csak annyira nem ment, hogy újra akciózni kellett. Most ezt normál listaár amúgy, vagy ez egy másik akció?

Írhatsz amúgy az irodának és a fogyasztóvédelemnek is, egy próbát megér. Viszont ezt az irodát szerintem hanyagolhatod a továbbiakban :)

márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 ludicrousSpeed ***** válasza:
40%
Melyik példa alapján?
márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%
Akkor lenne tisztességtelen, ha azt ígérték volna, hogy az általad foglaltnál alacsonyabb ár nem lesz. Akkor reklamálhatnál, így nem.
márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#17

Ez a listaár most.

márc. 26. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!