Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ez hogy működik?

Ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Nem értem ezeket a kuponos oldalakat(Kupon Világ, Bónusz Brigád stb.) hogy ők csak úgy odaadják ezeket a kedvezményeket? Vagy nekem fizetnem kell ezekért a kuponokért? Valaki felvilágosítana?!

2013. márc. 19. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A kuponokért természetesen kell fizetni, a kedvezményért nem.
2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

AZ adott oldal szabályzatát nézd meg. Fizetsz a kuponért, azt a feltüntetett akciós árat, amit az oldalon látsz. AZ a lényeg, hogy ha van egy termék, ami mondjuk normál áron 3000 ft, a cég meghirdethet lyan akciót, hogy ha 10 ember tutira vásárol, akkor ő meg ad kedvezményt és te cserébe 3000 helyett pl 1500-rt veszed meg az adott terméket. Vagyis ez a cégeknek nagyon jó promóciós lehetőség, nekik azért éri meg kedvezményt adni, mert sokan fognak vásárolni.

Tehát a kupont mindenképpen meg kell venned, az akciós áron, amit aztán egy az egyben a termékre váltasz be, a termékért már nem fizetsz plusz pénzt.

2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval csak a feltüntetett x összeget kell kifizetni, nincsenek rejtett öszegek?!

És vannak ilyen tapasztalataitok; pozitív negatív vélemény róla?

2013. márc. 19. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs rejtett költség. Én csak a Bónusz Brigádot ismerem és abszolút pozitív a tapasztalatom.
2013. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kuponvilággal nekem jó a tapasztalatom, ott sincsen rejtette meg apró betűs költség. Amennyiért kiírják, annyiba kerül.
2013. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!