Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szerintetek lemondjam az utat...

Szerintetek lemondjam az utat ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Egy osztrák városba terveztem utazást, már megvettem a vonatjegyet oda-vissza. De most nézem, hogy az időjárás-előrejelzés szerint rohadt hideg lesz és esni fog az eső (sőt talán a hó is).


A másik, hogy két fontos látványosság is, amikhez el szerettem volna menni, pont akkor lesznek zárva karbantartás miatt. Így is lenne amúgy elég látnivaló, de azért kicsit ez elszomorít. Pláne ha tényleg rossz idő lesz nem tudom mit fogok csinálni.



A szállás kb 95ezer, de azt még vissza tudom mondani a bookingon (még nem vonták le a bankszámlámról az összeget, csak az adataimat adtam meg). Viszont a vonatjeggyel nem tudom mit csináljak, az 30ezer volt. El lehet adni? Bár nem hinném, hogy vki megveszi.


Nem tudom melyik a nagyobb bukta, kiutazni úgy, hogy esetleg élvezhetetlen lesz, vagy hagyni veszni a vonatjegyet...


Kérlek adjatok tippeket.


ápr. 14. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire vagy érzékeny az időjárásra. Én simán kimennék egy meleg kabátban, bakancsban és esőköpenyben, aztán élvezném, hogy kevesen vannak a látványosságoknál. Amúgy attól függően, hogy hol és milyen feltételekkel vetted a vonatjegyet, könnyen előfordulhat, hogy azt is vissza lehet váltani, ha mégis a halasztás mellett döntesz.
ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bevallom ha valami olyan városba megyek, ahol sok a beltéri program, múzeum stb (pl. London), akkor nem is zavarna a rossz idő. De itt elsősorban odakint akarnék lófrálni.

Nagyon fázós vagyok, meg azt is utálom, ha a szemüvegem bepárásodik meg cseppes lesz, szóval, kicsit most ez elvette a kedvem, de örülök, ha mások megírják a nézőpontjukat ezzel kapcsolatban.

ápr. 14. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi más számodra vonzó programlehetőség nincs, akkor ne menj. 30-at bukni annyira talán nem vészes.


Azt nézd meg, hogy nem lehet-e esetleg áttenni a vonatjegyet másik dátumra.

ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ilyen okok miatt lemondani.
ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%
Ha kint akarsz lenni inkább mond le.
ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az idöjárás elörejelzés 2-3 napon túl nem túl megbízható, emiatt garantáltan nem mondanám le az utat.
ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!