Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A reptéren lehet venni visszaz...

A reptéren lehet venni visszazárható műanyag zacsit vagy nekem kell vennem valahol és már abba csomagolva vinni a folyadékokat? Ha nekem kell megvennem korábban, akkor hol lehet kapni? EasyJet

Figyelt kérdés
Feladható poggyászom nem lesz, tehát azt ne írjátok, hogy abba rakjam a fogkrémet pl.
2010. nov. 2. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet venni az ujsagosnal a repteren, legutobb 40 ft volt darabja. De Nemeto.ban pl automatabol lehet venni.
2010. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így keress rá: simítózáras tasak. Pl nagyobb üzletekben is van, én pl a vaterán rendeltem, de leginkább csak nagyobb kiszerelésekben lehet kapni.
2010. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. nov. 2. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem simán felengedték egy sima zacsiban is, tusfürdővel együtt. Mindegyik a kicsi, dm-ben kapható volt.
2010. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ikeában is kapható, a bőröndöknél vannak :)
2013. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem lazan adtak akkor a legiutaskiserok, amikor vizsgaltak at a csomagjaimat :)
2014. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!