Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A metin2-őbe ha sokat használu...

A metin2-őbe ha sokat használunk egy kardot elromolhat?

Figyelt kérdés
kösz
2010. nov. 14. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
mi köze van ennek az utazáshoz?!?!
2010. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tudom mi köze van.


A gyerek annyira belehülyült a metin2-be, hogy készül véglegesen a játék világába költözni, mint a Mátrixba és előtte olyan tanácsokat kér tőlünk amiket majd ciki lesz megkérdezni a játékvilág lakóitól, mertha kiderül róla, hogy n00b akkor senki se fog szóba állni vele.

2010. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Várjál, beszartok! Van egy másik már régi metines kérdés is, az is az utazásban van, egészen pontosan az Ausztrália rovatban! :D Ezek összebeszélnek!


Kérdező nézd meg az itemet, ha van rajta valami szám, mondjuk 100/100 vagy ilyesmi és az egyik csökken, mikor használod, akkor igen elhasználódhat. A metinnel konkrétan nem tudok segíteni, mert szar játék, kb. 20 perc után töröltem úgy egy éve, de ez minden játékban így van. Amúgy duration van általában, de hogy a béna fordításukkal mit használhatnak rá, ha van ilyen azt nem tudom. Amúgy, ahol aranyat lehet bányászni, az még mindig az Aranyér?

2010. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aranyér xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!