Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Beregszászi Shopping?

Beregszászi Shopping?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni, abban hogy Beregszászon (Ukrajna) létezik-e nagyobb szuper vagy hipermarket ahol nagy választék van? Ahol viszonylag mindent meglehet egy helyen venni!


Előre is köszi!


2010. nov. 30. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Még sosem jártam Ukrajnában, de sztem az ilyen helyeken jobban megéri a helyi piacokon szétnézi, mert úgytudom nagyon olcsón lehet mindenféle elektronikai készüléket, édességet meg ilyesmit venni.
2010. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz venni. Érdekességnek benézhetsz a piacra, de ott max zoknit szoktam venni. Pár méterre van tőle az Image, ott már jobban körülnézhetsz, vannak rendes butikok is. Ha élelmiszert szeretnél, akkor ahogy mész be a határ felől Beregszászba, van egy 100 nevű volt, kb. mint egy Profi vagy Penny, ennivalót, édességet, italt ott érdemes venni. Lehet kártyával is fizetni. Mellette is vannak kis butikok, főleg zoknit és fehérneműt érdemes ott venni. Szombaton a belvárosban hamar zárnak a boltok, hétfőn pedig nincs mindegyik nyitva. És légyszi, vigyél valami harapnivalót a kóbor kutyusoknak.
2010. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, piacra nem hinném hogy kinézünk, azt itthon is lehet. A kóbor ebekről hallottam én is, éppen ezért felkészültem egy jó adag száraz eledellel:P
2010. dec. 2. 12:54
 4/4 anonim válasza:
100%
A plázába érdemes benézni , világmárkás ruhák fele olyan áron mint itthon , és nem hamisítvány és nem kínai hanem török!
2011. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!