Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Olaszba vagy Spanyolba mennek...

Olaszba vagy Spanyolba mennek nyaralni, de hova?

Figyelt kérdés
Meg soha nem voltam a tenger partjan, szivesen elmennek, de fogalmam nincs hova. Kb. egy kozepes szint ok. lenne, a lenyeg a jo part lenne, imadom a meleget es a strandolast.
2009. jan. 19. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly októberben Fuerteventurán voltam. Nagyon jó kis hely és az árak sem vészesek. Ha van rá 150ezred, akkor ajánlom.


De ha Görögországban mész, azt már 30ezerből is megúszod, ha tényleg csak a víz a lényeg és nem veszel meg egyből mindent.

2009. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Bulgáriát vagy Görögo.-t ajánlom neked.

De inkább Bulgáriát. hihetetlen fejlődés ment végbe a Napos parton, világszínvonalú (a tengerpartot úgy képzeld el, hogy tele van diszkókkal, mozival, és rengeteg vízisport lehetőséggel) pezseg az élet, rengeteg fiatal van. ha tengert akarsz, bulit, napfényt és kevésbé látványosságokat, nevezetességeket, akkor ez a neked való. és olcsón meg lehet úszni viszonylag.

2009. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszervezed az utazást jó előre, egyiptom is rohadt olcsó tud lenni, mert kint minden bagóért van szinte.
2009. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha Olaszország mellett döntesz, nézz utána a Lido di Jesolo nevű kisvárosnak. Meseszép, homokos tengerpart, nem vészes árak. Egy köpésre Velencétől!:)
2009. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi mindegyikotok valaszat, sok jot hallottam Olaszo.-rol, es Spanyolrol, igy ezekre a helyekre mennek.

Megnezem a neten ezt a Velence melletti kis varost.

A tobbiek hol voltak nyaralni?

2009. jan. 20. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lido de Jesolo:-), Caorle, Bibione, valamennyi szuper, és kb. 700km Bp.-től.

Javaslom a SOLE (Bibione)utazási irodát, küld prospektust, és április 1.-id válogathatsz, van apartman sok féle, jó árakban, főleg ha megelégszel azzal, hogy 3-400 métert sétálsz a tengerig.

2009. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!