Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kofferbe ruhák közé rakott...

Kofferbe ruhák közé rakott teli sörösüvegek szerintetek összetörnek, mire hazaérnek? :S:S 7 üveget szeretnék hazavinni ajándékba Németországból, holnap után utazok és félek, hogy a sok dobálástól, eséstől, stb, összetörnek az üvegek :S

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, ha figyelsz arra, hogy alul-felül és az üvegek közt is sok ruhaanyag legyen, azaz ne mozoghassanak és koccanhassanak össze.

autónál biztosan okés, futárnál is, repülőnél nem tudom, azzal nincs tapasztalatom.

2010. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is vittem már haza ajándékba üveges piákat.Én minden egyes üveget előbb papírba majd ruhákba csavarom.Pl: pólókba.Majd ezt is elrakom a ruhák közé..Eddig még soha nem tört el az üveg,pedig dobálják rendesen a bőröndöket..
2010. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind a 7 üveget egyesével beletekertem egy-egy pulcsiba, trikóba, alattuk van ruha, fölöttük nem sok, bár a bőröndnek még ott van a vastag fölső része.
2010. dec. 14. 14:23
 4/7 anonim válasza:
ha tudsz szerezni tekerd be őket légbuborékos polietéln védőfóliába tudod amit ilyen tök jó kipattogatni, ha nincs akkor jól csavard bele ruhákba, és bőröndbe ne tudjanak mozogni. én rendszeresen hozok-viszek üvegeket ajándékba repülővel. bár dobálják rendesen a repülőtéren szerencsére eddig nem volt gond.
2010. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jelentem, 0/7 üveg törött!! Pedig a koffer megjárt 4 fővárost :D


Ruhákba tekertem őket ^^


Köszi!

2010. dec. 16. 16:04
 6/7 anonim válasza:
Legközelebb aludobozossal is próbálkozhatsz.
2011. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De neeem, egy konkrét sörfajtát vittem.
2011. jan. 11. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!