Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülő indulása előtt mennyi...

Repülő indulása előtt mennyi idővel kell (ene) odaérni a repülőtérre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
A társaságok 2 órát javasolnak a repülő indulása előtt.
2010. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Európán belüli repülésnél: 1,5 óra

Európán kívülre: 3 óra

2010. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 1 óra, de azért én mindig ott vagyok 2 órával előtte.
2010. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik reptér és milyen időszak. Jellemzően 1-3 óra. Zsúfolt időszakban nagyon javasolt a három óra.
2010. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
De sok társaságnál lehet online check-in-elni is, az esetben fél órával indulás elé javasolják a megérkezést legkésőbb.
2010. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az online check-in az azt jelenti, hogy a járatra bejelentkezel, de azt nem, hogy a csomagod is feladod.

A csomagfelvevő pultok általában a gép indulása előtt 45 perccel zárnak, így igencsak "merész hadművelet", ha te fél órával előbb érkezel meg a gépre, és lenne feladandó csomagod...

2010. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
mi a valogatottal mar kint vagyunk 2 oraval elotte, de 1,5 az a pont jo..az 1 ora szerintem mar necces...sorba allas, becsekkolas...:S
2010. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Mi már többször is utaztunk, de nem tudnám neked megmondani, hogy mennyivel voltunk ott előbb. Talán abból következtethetek, hogy egyszer egy robbantás miatt 8(!!!) órát késett a gépünk, és így azt hiszem, hogy 10 órát ültünk a váróterembe. Tehát akkor 2 órával előtte már ott kellett lennünk, ha minden igaz. Meg hát, meg kell valljam, olyan család vagyunk, hogy inkább várjuk ki azt a két órát, minthogy egy óra alatt kelljen mindent bepótolni, idegeskedni, hogy minden megvan-e, mindent feladtunk-e, stb... :D Én csak ennyit tudok segíteni. (:
2010. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A web-es chek-in nél is be kell állni a sorba, ugyanis a beszállókártyád ott kapod meg.Az, hogy nem adsz fel semmit, vagy igen az két külön dolog.Ha feladod akkor 3 perccel tovább leszel ott.De ha nem akkor pasaporte, beszállókártya, és mehetsz is.

Én ha van csomagom, ha nincs egy óránál hamarabb nem megyek ki.Ha sorban állsz akkor már nem küldenek el.Le nem maradsz.Európán belül 30 perccel az indulást megelőzően zár a pult.Ergo 30 perced marad becsekkolni, csomagot feladni.Ennyinek légnek kell lennie.Ha nem ismered a repteret, vagy először repülsz, menj ki hamarabb.Ahol érdemes hamarabb ott lenni:

Frankfurt, Madrid.Biztos vannak szuper emberek akik odatalálnak elsőre, de Ne kockáztass.Aztán majd szépen lassan megtalálsz mindent, és rájössz, milyen egyszerű.Én inkább 1 órát pihizek, mint 1 órát sorban állok.


ui.:ritkán repkedek feladott csomaggal, de ha fel kell adnom, akkor is CSÚCSON 1 óra

2010. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. A beszállókarit otthon kinyomtathatnod


2. A reptéren is vannak kis kioszkok, ahol egy-két gombnyomásra kiadja a beszállókarit.


3. Gyakran a kioszkhoz küldenek eleve, hogy ne lassítsd a sort.

2010. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!