Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Fel lehet vinni a repülőgépre...

Fel lehet vinni a repülőgépre bekapcsolt mobiltelefont, ha "repülő üzemmódba" van téve, azaz nem ad le semmilyen rádiójelet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 22:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%

Igen.

Azért repülőgépes üzemmód.:D

2010. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
lehetni lehet. sokmindent lehet.. ferihegyen bombát is fel tudtak vinni, ezért is lett visszaminősítve a reptér. :-)
2010. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

En pont 3 napja repultem Wizzair-el es kulon feltunt, hogy mondtak, fel- es leszallaskor kapcsoljuk ki a mobilt teljesen, meg ilyen repulos uzemmodban se maradjon.

Szerintem a repulos uzemmod megfelelo akkor, ha mar a gep elerte a repulesi magassagot, ennyire senki nem lehet osszenove a mobiljaval, hogy ne birja ki azt arovid idot, elso a biztonsag en ugy velem.

2010. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
A repülőn a mobilt KIKAPCSOLT állapotban lehet tartani, biztonsági okok miatt. Repülés Üzemmódban is sugároz jeleket. Amúgy+ nem hiszem, hogy fent lenne térerő, szóval még használni sem tudod.
2010. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a mobilom az MP3 lejátszóm is egyben.
2010. aug. 15. 01:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne kapcsold be a telefon üzemmódot, csak a zenelejátszót. Legalábbis az én telefonomon lehet ilyet.
2010. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

OFF

egyébként nem zavar semmit a mobil... szal jelentősége nincs... térerő úgy sincs.. hacsak nem műholdas telód van...

de semmiképpen nem okoz jelzavart vagy ilyesmit a gépen :D...

2010. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
ma 16:41. Ez baromi nagy tévedés. Urban legend.
2010. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

ha már egy sima moziban, színházban blokkolják a telón a jeladást-vételt, akkor szerin ted egy repülőn nem???

én eddig 3x repültem de mindíg kikapcsoltam pedig nincs jelentősége...

attól h 20-30 éve még bezavart a telefon átal használt rádiófreki, attól ma már tuti hogy nem fog...

be is van bizonyítva... pl Mythbusters... xD

2010. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Azért a mythbusters egy show műsor, amit ott látsz nem kell kp-nek venni. Nyáron a reptéren dolgoztam az egyik cégnél (rendes repülőgépeket szerelnek, Boeing CL,NG; Airbus a320, stb..) és még a hangárban is tilos használni a telefonodat.
2010. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!