Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan kössek poggyászbiztosít...

Hogyan kössek poggyászbiztosítást? (hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés
Angliába megyek, de 5 hónapra. Mivel az utasbiztosítás egészségügyi/baleset részére nincs szükségem (mert van eu-s egészségbiztosítási kártyám), ezért nem érzem szükségét, hogy a teljes időtartamra kössem, mert az egy vagyonba kerül. Ilyenkor az oké, hogyha pár napra kötöm csak, amibe beleesik az a nap, amikor utazom, kis rátartással? Hogy működik ez? Amennyi időre kötöm a biztosítást, annyi időre vagyok bitosítva, vagy ha mást írok be a hazaérkezéshez, akkor egyáltalán nem érvényes az egész? Van valakinek ilyen tapasztalata? Nekem tényleg csak arra kell, hogyha esetleg elveszne a csomagom, vagy ilyesmi, mivel a repjegyhez nem lehetett opcióként vlasztani (van amelyikhez lehet)...
2011. jan. 5. 21:53
 1/2 anonim válasza:
nemtudom,mennyire aktuális még akérdésed...de én ugy tudom,higy ha nem az egész kintlétre kötsz biztositást,akkor nem érvényes.(barátom ment floridába,és 2honapos biztositást kellett kötnie,mert 1honapra ment+1napra,és az 1havi már nem lett volna érvényes) szovalén a poggyászbiztositással probálkoznék...
2011. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

már nem aktuális, de nyilván a visszútra így már nem érvényes, de a bankban ahol végülis utasbiztosítást kötöttem, azt mondták, hogyha lejár a 3 hónap, akkor lejár, de addig érvényes. Az enyém amúhy egész évre érvényes, de egyszerre csak 3 hónapra, ha három hónap után hazamegyek látogatóba, akkor újra..

De hlistennek az enyém volt az első poggyász ami kijött a futószalagon, szóval no para... :D

2011. jan. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!