Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Lehet csak poggyászbiztosítást...

Lehet csak poggyászbiztosítást kötni külön? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Több hónapra megyek külföldre, ösztöndíjjal, és ugye a sima utasbiztosítás csak 3 hónapnál rövidebb utakra érvényes... Hogy lehet ezt megoldani?

Arra gondoltam, hogy esetleg csak poggyászbiztosítást kötnék pár napra, amibe beleesik az utazás, majd visszafelé ugyanez, mert ha végig biztosítva vagyok az egy nagyobb vagyonba kerül... De sehol se találok információt (google-t ismerem, használom).

Valami ötlet?


2011. jan. 18. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a baleset-, betegség-, poggyászbiztosítás mint olyan, csak egyben köthető. Ezt megkötheted arra a néhány napra, amire szeretnéd. Az interneten is lehet ilyet kötni, különböző biztosítók honlapján. Vagy bemész egy utazási irodába és kb két perc alatt megcsinálják Neked.

Viszont szerintem érdemes lenne megfontolnod, hogy az utazás egészére biztosítsd magad, van külön ösztöndíjasoknak, babysittereknek szóló ajánlat napi párszáz forintért 30 napnál hosszabb utazásokra. Pl itt is: [link]


Szerintem ez nem nagy összeg érte, és nyugodtan aludhatsz :) Sosem tudni, mikor történik valami baj...

2011. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de elég jól alszom és amúgyis van egészségbiztosításom, tehát ez NEM KELL. A kérdés sem erre vonatkozott. És a napi párszáz forint az kb havi 15000, ami 6 hónapra azért sok, hogy két hazaútra biztosítva legyek, arra a pár órára, amíg utazom...
2011. jan. 18. 12:15
 3/3 anonim válasza:
Ide kapcsolódó kérdésem lenne... Egy biztosításnak mit kell tartalmaznia vagy mi kell egy biztosítás megkötéséhez?
2011. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!