Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Több magyarral együtt külföldr...

Több magyarral együtt külföldre->>hol találhatok ilyen oldalakat?

Figyelt kérdés

szeretnék kimenni külföldre dolgozni,v.tanulni-> főleg Anglia,v.Ausztria,esetleg Németo.érdekelne).

de egyedül nem szeretnék,ahhoz nem érzem elég határozottnak magam...bár jól beszélek angolul..

viszont más magyar/okk/al (akár 1-2 fő)bátrabban nekiindulnék...hol lelhetnék ilyen utazópartner(ek)re?


2009. jan. 31. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy fősulis vagyok,de vszínűleg halasztanék...a felénél tartok a tanulmányaimnak...
2009. jan. 31. 15:24
 2/5 anonim válasza:
100%

szia


ezen énis gondolkoztam, mondjuk elméleti szinten, fogalmam sincs vannak-e ilyen oldalak, de szerintem járd körbe a netet, ha jobb nincs, én a helyedben egy utitárs keresőn hirdetnék...hátha.


ezt nem tudom, ismered-e, most adta ki a google:


[link]

2009. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ha összeszeded a bátorságod akkor egyedül is igazán nekivághatsz. Ne aggódj, a barbár nyugat-európaiak sem esznek embert, 1-2 hónap alatt hozzá lehet szokni az új országhoz.

Én egyedül jöttem Németországba, felvettem a kapcsolatot a helyi magyarokkal és nagyon kedves emberekre leltem. Szerintem így érdemes csinálni.

2009. febr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Irok neked egy oldalt, probald meg, utazas.com

De kimehetsz au-pairnek is, barmelyik orszagba amiket irtal, es egy ev utan kint is jarhatsz aztan egyetemre. Amikor kint vagy, rengeteg emberrel megismerkedsz! Ne felj, de nezd meg az oldalt amit irtam!

2009. febr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat és a biztatást:-))
2009. febr. 1. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!