Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy vihetem a saját laptopom...

Hogy vihetem a saját laptopom kézipoggyászban külföldre repülőn, mi a helyzet a laptop papírjaival, a szoftver eredetiségével?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy amikor check in esetén nézik a kézipoggyászt, amiben viszem a saját laptopomat is, akkor kérhetik tőlem a laptop papírjait, illetve vmilyen igazolást arról, hogy a laptopon lévő szoftverek eredetiek? Vagy ilyesmivel nem foglalkoznak, így a papírjait hagyhatom itthon? Mert minél kevesebb papírt akarok vinni...
2011. jan. 19. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
En meg nem lattam,hogy kertek volna. Parom is szokta vinni-hozni de papir biztos nem volt nala.
2011. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszor vittem, papírt sose kértek..
2011. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tőlem sem kértek semmiféle papírt. Csak ki kellett nyitnom, és úgy a futószalagra tennem.
2011. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kérnem papírokat.
2011. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
európán belül tuti hogy nem nézik nem érdekel senkit. olyat már hallottam, hogy ha amerikába megy valaki akkor jó ha nála vannak a papírok, hogy bizonyítsa hogy ezt még itthon vette és nem ott kint, tehát nem kell rá vámot fizetnie feleslegesen esetleg. európán belül én mindig viszem sosem kértek papírt.
2011. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem néznek semmit, csak, hogy bomba nincs-e benne:-)
2011. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem érdekli őket! Én már olyanról is hallottam, hogy valaki kint vett egy laptop-ot (Amerikában), és úgy hozta haza a kézipoggyászában, mintha sajátja lenne. Persze így a dobozát nem hozhatta haza. Nem kérnek semmilyen papírt!
2011. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!