Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Finnországba utazom holnap -...

Finnországba utazom holnap - Fél évre. Kollégiumban fogok lakni. Mit vigyek az alapvető dolgokon (ruha, hajszárító, fogkefe, laptop stb. ) kívül? Mire vigyázzak? 24F

Figyelt kérdés
Még bepakoltam Erős Pistát, Rubik kockát, evőeszközt, meleg ruhákat.
2009. dec. 29. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
vigyél gyogyszereket egészségügyi dolgokat stb amúgy arra vigyázz nagyon h elne lopják a cuccaidat. ird rá minden nagyobb értékedre a nevedet az aljára ahol nemveszikegyböl észre.
2009. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fejfajasra gyogyszert mindenkepp vigyel.

Magyar ujsagokat ha unatkonal,magyar zenei cd-ket....

2009. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyél képeket a családodról, könyvet Magyarországról,hogy meg tudd mutatni a többieknek hol is laksz és baromi nagy bátorságot meg persze egy-két üveg magyar bort, amit megkóstoltathatsz a haverokkal.
2009. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a bor helyett unicumot vinnék, az lassabban fogy! :) Amit én mindenképpen javaslok, hogy vigyél magaddal magyar zenéket. Teljesen mindegy hogy Kovács Kati, Edda vagy népzene, ha utálod akkor is, hidd el egy-két hónap múlva baromi jól fog esni hallgatni őket. :) Vigyél sok-sok képet, és lehet hülyeség, de én egy kis jegyzetfüzetet is szoktam. Csinálok egy kis összegzést a ruhákról, értékekről, hogy hazaindulásnál megtudjam nézni minden megvan-e (persze nem számozok be minden zoknit, de érted na)... félév múlva már nem biztos hogy emlékezni fogsz miket is csomagoltál, aztán az is lehet, hogy kapkodni kell majd valamiért, nehogy kihagyd a felét. Bele szoktam írni a fontosabb telefonszámokat is! Szülők, család, barátnő/barát, akikét nem tudom fejből, de ha mondjuk elromlik a mobilom, akkor is tudom őket értesíteni fülkéből, hogy minden rendben.

Mindenképpen jegyezd fel azt is, pl milyen számon lehet letiltani a bankkártyádat ha van...

Esetleg egy-két könyv is jól jöhet az unalmasabb percekre, legunalmasabb perceinkben egy táborban az is előfordult már, hogy horvát könyvet olvasgattam hangosan... A gazdája fetrengett a röhögéstől, én meg egy kukkot nem értettem belőle, de legalább nem unatkoztunk. 19/L

2009. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ismersz valami jó kártyajátékot, amihez véletlenül kártyád is van, az sem árt... bármikor jól jöhet pl egy uno, solo, vagy akár magyar kártya is... Utolsó voltam, majd még jelentkezem az eset folyamán ha eszembe jut valami! Jót utat, érezd jól magad! :)
2009. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem vigyél:D
2009. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
65%
Baromi sok óvszert és síkosítót.
2010. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!