Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nemzetközi diákigazolvány...

Nemzetközi diákigazolvány (ISIC) Rómába hasznos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rómába utazom az iskolával és nem tudom,hogy érdemes lenne-e kiváltani a Nemzetközi diákigazolványt?

Sok helyen lehet érvényesiteni,használni?Londonban sehol nem kellett szinte, pedig nagyon sok helyen voltunk.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. jan. 27. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem érdemes......nem olyan drága, és akárhova hasznos lehet, mindenféle belépőkre stb...

azon csodálkozom, hogy Londonban nem tudtad használni:O:O pedig sok mindenre jó

pl nemzetközi buszjegy váltásánál jóval olcsóbb a jegy

2011. jan. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne nemzetközi diákot csináltass, hanem amikor megérkeztek Rómába, akkor vagy a Fiumicino reptéren, vagy a Termini állomáson vegyetek Roma pass-t.

Többféle időintervallum hosszúságú kapható, mi azt hiszem 5 naposat vettünk.

Előnye, hogy az összes közlekedési eszközre jó, és 2 állami múzeumba ingyenes belépést biztosít.

Mi a Kolosszeumra és a Viktor Emmanuel emlékműnél használtuk fel, és kb. ebbe a 2be több lett volna csak a belépő, így meg még kaptunk hozzá 5napos bérletet is.


Nézz utána ennek, mert megérte amikor mi voltunk (2008)

2011. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha jól tudom múzeumokban illetve egyéb látnivalóknál kaphatsz kedvezményt abból pedig van ott bőven, lehet érdemes kiváltani.
2011. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!