Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nemzetközi diákigazolvány?

Nemzetközi diákigazolvány?

Figyelt kérdés

barátnőmmel 3 hónapra megyünk Dél-Németországba dolgozni,és a szabadnapokon szeretnénk kicsit a környéken utazgatni. a Mo.-i diákigazolványt elfogadják külföldön? csak mert a tömegközlekedés alapból is drága ott,plána ha nem jár a kedvezmény... ill. ha nem fogadják el,hol lehet nemzetközi diákigazolvány igényelni,mennyi idő,mennyibe kerül és ilyenek érdekelnének.

köszi (Pécs)


2011. ápr. 4. 20:16
 1/4 anonim válasza:

[link]


Abban nem vagyok biztos, hogy a magyar vagy a nemzetközi diákigazolvánnyal kedvezményes tömegközlekedési bérletet tudtok kinn vásárolni. Berlinben legalábbis csak annak jár ilyen, aki ott tanul.

2011. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fogadják el, csak az ISIC-et.

Itt van minden róla:

[link]

[link]

2011. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző jav: A magyart nem fogadják el,..
2011. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A magyart nem fogadják el.

ISIC-et tudsz csináltatni az OTP-nél is. Én ott csináltattam, ilyen 2in1. Bankkártya is meg nemzetközi diák is. Ráadásul olcsóbb mint a sima nemzetközi (ez 550 évente). Ráadásul 2 évre kaptam meg, majd csak novemberben kell hosszabbítanom. Szóval én ezt ajánlom.

2011. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!