Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen az Orangeways busztársa...

Milyen az Orangeways busztársaság? A buszon tényleg van működő WC? Berlinbe megérné velük utazni, vagy inkább EasyJet repcsi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A klotyó nem nagy dolog, de csak a kis dolgot illik beletenni, ha buszozol, ha repülsz. Berlinbe a helyedbe kora hajnali indulású busszal mennék. Ott lehet bámészkodni. De göbzivel ott vagy 2 óra alatt.
2011. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó az orangeways, azért mert nagyon minőségi, ingyen vannak forróitalok, adnak fülhallgatót bőrülések stb


de nagyon megbízhatatlan, mert nem tartja a menetrendet és nincs egy megállója sem, ami kiépített lenne, hanem híd alatt teszik ki az utasokat, nem akkor jönnek mikor kéne stb...

tehát nem jó, inkább a repülő

2011. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
az orangeways szerintem teljesen megbízható és nagyon igényes!! Sokkal komolyabb a kiszolgálás mint a fapadosokon...igaz tovább tart az út.Esti járattal tök jó,szunyálni lehet a nagy ülésekben,félig feküdve pedig 197 cm vagyok.ugyanakkor a fapadoson nagyon nehezen fértem el,de szerintem nem volt 2 óra az út.
2011. febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


És a WC-kérdés:

[link]

2011. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az orangeways nagyon komfortos, egy fel eve veluk utazom. Az ut 10 ora de ejszaka nagyon hamar eltelik foleg ha alszik az ember. A buszon wc is van, es hasznalni is lehet persze csak kis szuksegletekre. Nekem akkor valt be igazan mikor nem voltak sokan a buszon mert akkor kenyelmesebb es az ulest sem nyomjak a labadra... Na meg ha nem alszol akkor ott a film, altalaban jo komediakat jatszanak le.

De en helyedben megis a repulot valasztanam mert sokkal gyorsabb:)

2011. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mimiszítá válasza:

Sziasztok!

A párom orngewasy-s járattal utazott Berlinbe, ma indultak volna haza...de az indulás után nemsokkal defektet kaptak Berlintől,Drezdánál.Ez körülbelöl 8:30-kor törtét.Most lassan 15:00 óra és ők még mindig az autópályán dekkolnak. Reggel óta hívom a központi számukat, de érdekes módon "minden munkatársuk foglalt" eeeegész nap.

A buszsofőr sem tud semmit, a pótkerék szintén lyukas volt, a buszban nincsennek szerszámok. Az autóbuszból csak saját felelősségükre szállhatnak ki, mert közvetlenül a pályán vannak. A buszon nincs wc sem...egyszerűen nonsense , hogy közel 6 és fél órája nem hogy segítség, mégcsak válasz sem érkezik, hogy miben reménykedjenek...Találtam egy vonalas számot egy .com-os orangew-s oldalon és a Tesco központi telefonszáma jelentkezett...

Összegezve: SENKINEK Sem ajánlom az OrangeWays-t. Ha mázlink lesz, talán holnapra hazaér....

2012. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Gyerekek...ez kamu :))

Németben nincs olyan,hogy műszaki hiba miatt órákig az autópályán :)) nevetséges!!!

A német rendőrök nem tűrnék!

2012. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!