Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan tudnék letelepedni...

Hogyan tudnék letelepedni mikronéziában?

Figyelt kérdés
Életem célja , és mindenre képes vagyok érte . Segitségeket , javaslatokat szeretnék ! Köszi .
2011. febr. 24. 21:42
 1/6 anonim válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok! Gyönyörű hely.
2011. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Akkor csak pár karcsapásnyira lennél tőlem, én ugyanis Indonéziában élek és dolgozom. :)


Igazán semmi nem kell hozzá, kimész, és amíg a pénzed kitart, munkát keresel valahol. Biztos vagyok benne, hogy normális angol nyelvtudással (nem a közép-európai kiejtés szerinti angol természetesen, mert az elég csúnya ugye) bárhol el tudsz helyezkedni. Lehet, hogy először csak egy hotelban leszel valami kis alkalmazott, de idővel jobb beosztásba is kerülhetsz.


Diploma nem árt, sőt egy normális munkához kötelező, az előbb már említett angol nyelv kötelező.

Ha a Mariana-szigetekre, vagy Palau-ra akarsz költözni, akkor a helyi nyelvvel is szerencséd lesz, ugyanis mindkét sziget nyelve hasonlít a Bahasa-hoz (indonéz), amit az ember néhány hét alatt teljesen tűrhető szinten meg tud tanulni, plusz a magyaroknak még külön könnyebbség, hogy majdnem mindent úgy ejtesz ki, ahogy leírod, nincs semmi nehéz benne.


Ha nem sikerül, akkor felszállsz a Budapest felé tartó repülőgépre, de elmondhatod magadról, hogy eltöltöttél x hetet Mikronéziában, és olyat láttál, amit a tízmillió magyarból ötven. Igazán nem veszthetsz semmit :)


A mikronéziai árakkal nem vagyok tisztában, de itt, Indonéziában az ember degeszre eszi magát fillérekből, és a lakásárak sincsenek elszállva.


Több barátom költözött már így el Magyarországról, van, aki Indiába, van, aki Új-Zélandra, és mindenki el tudott helyezkedni.

2011. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na most felcsigáztatok.
2011. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hogy sikerült?Sikerült kijutni Mikronéziába?Hol élsz jelenleg ha kérdezhetem?

2020. jún. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel kikapott a Világóceán kupán Szomália ellen, most mérgesek és dúlnak-fúlnak!


Mikronézia - Szomália 1-5 (1-1).

2023. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy, kérdező!


Ölnél is egy ilyen útért? 😐

2023. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!