Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen vicces búcsúztató...

Milyen vicces búcsúztató ajándék ötletetek van? Esetleg valami jó kis szöveg felolvasásra. USA

Figyelt kérdés
Barátnőm elutazik fél évre az USA-ba. Valami vicces jelképes ajándékra gondoltam, esetleg egy vicces szöveg felolvasás a búcsúbulin. Van valami jó ötletetek? (pl. arra gondoltam,hogy erre és erre vigyázz,ha kimész...)
2011. márc. 2. 12:00
 1/2 anonim válasza:
59%

vegyél neki egy karkötőt valami kis kabala medálal rá:))

vagy a közös képeteket egy képkeretbe és rá egy szép idézetet:)

2011. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
13%

Édes egyetlen szerelmem!

Ne izgulj magányos nem leszek azért mert te elmész, csak és kizárólag olyan hajú lányokkal foglak megcsalni amilyen neked is van. De hogy azokat is bántsam őket is másmien hajú lányokkal fogom megcsalni. Hiszen tudom, hogyha te kimész a nagy usa-ba, ki fogod próbálni a nigger méteres kékerest, már csak azért hogy utána járj a mende-mondáknak éshogy felvágj a barátnőid elött. Mikor hazajössz remélem hozod a feka szeretődet is, hogy bemutasd a szüleidnek éshogy engem porba alázz, amiért vártam rád.


viccet félretéve, sztem adj neki egy karton óvszert, hogyha visszajön, nehogy hozzon magával egy kis feka felesleget.

2011. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!